UmutDenizi Konukevi

UmutDenizi Konukevi olarak uzun yıllar apart pansiyon olarak hizmet verdik. Misafirlerimizin taleplerini karşılamak adına 2010 yılında tüm odalarımıza ayrı banyo-tuvalet imkanı sağlayarak baştan aşağı yenilendik. Misafirlerimizi 10 yılı aşkın süredir oda kahvaltı formatında ağırlarken 2021 sezonuna ise bambaşka bir imajla giriyoruz.

Sizler için farklı konseptlerde 3 ayrı odamız bulunuyor. Bunlar: Standart Oda, Balkonlu Oda ve Aile Odası.

Genel itibariyle odalarımızın tümünde bağımsız banyo-tuvalet olanağının yanı sıra TV, klima, minibar buzdolabı ve saç kurutma makinesi de bulunuyor. Ayrıca odalarımızın tümü deniz manzaralı.

UmutDenizi, Bozcaada şehir merkezindeki sayılı bahçelerden birine sahip. Kahvaltılarımızı serpme kahvaltı olarak bahçemizde servis ediyoruz. Ayrıca kahvaltıda çıkan peynir, zeytin, reçel gibi tüm ürünler Naile Teyze tarafından tamamen doğal ve ev yapımı olarak üretilip paketli hiçbir ürün kullanılmamaya özen gösteriliyor. 

Günün yorgunluğunu atıp yeşillikler içinde çay-kahve içmek için de bahçemiz oldukça ideal.

Standart Oda

Standart odamızda bir çift kişilik yatak bulunuyor. 2 kişi rahatlıkla kalabilir.

Balkonlu Oda

Balkonlu odamızda 1 adet çift kişilik yatak olmasının yanı sıra bir de açılabilir yatak bulunuyor. Oda 3 kişiye kadar yatma kapasitesine sahip. Bunun yanında deniz manzaralı genişçe bir balkona sahip odamızda tatilinize keyif katabilirsiniz.


Aile Odası

En büyük odamızda 1 adet çift kişilik ve 1 adet tek kişilik yatak bulunuyor. Oda ilave açılabilir yatakla 4 kişiye kadar yatma imkanı sunuyor.